BU WEB SITESI SATILIKTIR. İLETİŞİM SAYFASINDAN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Temsilci Şifresi Nasıl Alınır?

Temsilci girişi nasıl yapılır konusunu ele aldık fakat şifresini alamadığı veya unuttuğu için giriş yapamayan arkadaşlara temsilci şifresi alma yollarından da bahsederek yardımcı olmaya çalışmak isteriz. Aldığınız siparişleri kolay ve hızlı bir şekilde girerek takip edebilmek adına sisteme giriş yapmak için şifre oldukça önemli bir faktördür ve daima kullanılması gerekir.

Avon Temsilci Şifresi Nedir, Ne İşe Yarar?
Şifrenin işlevi elbette ki avon sitesine giriş yapmak bilgileri güncellemek, sipariş vermek ve siparişleri takip etmektir. Tabi sipariş vermenin yanı sıra ödeme yapmak içinde olmazsa olmazdır. Avon paneline giriş yapan temsilciler bir çok kolaylıktan yararlandığı gibi kampanya haberlerinden de faydalanmaktadır.

Avon Temsilci Şifresi Nasıl Alınır?
Başvurunuz onaylandı ve cep telefonunuza temsilci numaranız geldiyse artık avon sitesinden bir şifre oluşturma zamanınız geldi demektir. Şifrenizi sizin oluşturmanız gerekmektedir. Sistem size herhangi bir şifre vermemektedir. Oluşturduğunuz şifreyi kimse ile paylaşmamak önem taşır. Unutmayacağınız bir şifre belirlemeniz zaman kaybetmemek açısından avantaj sağlar. Fakat unutursanız da yenilemek mümkündür.

Dilerseniz şimdi şifre oluşturmak için gereken adımları açıklamaya çalışalım. Öncelikle https://www.avon.com.tr/REPSuite/loginMain.page linkine tıklayın ve avon sitesinde ki giriş ekranının açılmasını bekleyin. Sağ tarafta yer alan giriş kısmının altında “Yeni Şifre” butonuna tıklayın.

Karşınıza temsilcilerin siteyi kullanması hakkında ki yönetmelik bilgisi çıkacak ve kabul etmeniz istenecektir. Ancak öncelikle bilmeniz açısından bu yönetmeliği okumanız önerilmektedir. Ardından kabul ederek devam etmelisiniz.

Devam ettiğinizde sizden doğum tarihiniz ve telefonunuza SMS olarak gelen TEMSİLCİ NUMARANIZ istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra altında ki iki kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir. Fakat bu kutucuklar tıklamadan önce o kutucuklarda yazan kuralları tıklayarak okumanız önem teşkil edebilir.

Daha sonrasında şifrenizin hangi şekilde gönderilmesini istediğinizi soran bir seçenek çıkacaktır. Burada kayıt olurken verdiğiniz telefon ya da email adresinize gelmesini tercih edebilirsiniz. SMS ile tercih ederseniz sizin daha kolay ve pratik olacak ve 2-3 dakika içinde şifreniz cep telefonunuza iletilecektir.

Updated: 20 Kasım 2017 — 14:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avon Temsilci Başvurusu - Temsilci Ol, Kazanmaya Başla! © 2017