BU WEB SITESI SATILIKTIR. İLETİŞİM SAYFASINDAN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Temsilci Şifremi Unuttum, Nasıl Değiştiririm?

Avon temsilcilerinin en sık yönelttiği problemlerden biri de unutulan şifrenin nasıl tekrar geri alınacağı şeklindedir. Fakat şifrenin unutulması herhangi bir paniğe sebep değildir, yeni bir şifre almak oldukça kolaydır.

Şifrenizi tekrar geri almak için ilk atmanız gereken adım https://www.avon.com.tr/REPSuite/passwordResetMessage.page?type=forgot&acct= linkine tıklamaktır. Açılacak olan sayfada karşınıza şifre hatırlatma ile ilgili bilmeniz gereken bilgilendirme sayfası gelecektir. Bu bilgileri geçmeden okumanız sizin için önemli olacağından göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Okuduğunuzu varsayarak hemen altında ki “DEVAM” butonuna tıklayınız ve ilerleyiniz.

Açılan sayfada sizden temsilci numaranız ve doğum tarihiniz (gün, ay, yıl) istenecektir. Üst kısıma temsilci numaranızı alt kısıma doğum tarihinizi eksiksiz bir şekilde girerek yine “İLERİ” butonuna basmalısınız. Ardından şifrenizin hangi şekilde gönderilmesini istediğinize yönelik bir soru gelecektir. Buradan telefon veya e-mail seçeneklerinden birini seçerek devam etmelisiniz. Devam etmenizin ardından 3-4 dakikaya kalmadan yeni şifreniz talep ettiğiniz email adresinize veya telefon numaranıza SMS olarak gelecektir.

Eğer henüz yeni temsilci olduysanız ve şifreniz mevcut değilse aşağıda ki bağlantıyı tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
https://www.temsilcibasvurusu.net/temsilci-sifresi-nasil-alinir

Updated: 23 Kasım 2017 — 12:48

5 Comments

Add a Comment
  1. Şifre mi unuttum

  2. Şifre mi unuttum nasıl şifre alcam

  3. Sifremi unuttum

    1. Bi üstte ki yorumda verdiğimiz linke tıklayarak alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avon Temsilci Başvurusu - Temsilci Ol, Kazanmaya Başla! © 2017