BU WEB SITESI SATILIKTIR. İLETİŞİM SAYFASINDAN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?

Avon temsilcisi olup, sisteme giriş yapmayı bilmeyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışalım.

Öncelikle bir kaç ipucu ve bilgi ile başlayalım. Eğer ki başarılı bir temsilci olmak istiyorsanız her daim müşterilerinizin memnun kalmasını sağlamalı bununla birlikte istek ve önerilerini almalısınız. En önemli husus ise asla ve asla şikayet almamalısınız. Fazla sayıda temsilci olduğundan dolayı en ufak bir durumda müşteriniz sizden şikayetçi olarak bir başka temsilci ile çalışmaya başlayabilir ve bu sizin portföy kaybınıza neden olur. Dolayısıyla elden geldiğince tüm soruları yanıtlamalı ve müşterilerinizin siparişlerini en kısa sürede teslim etmelisiniz. Hızlı olmak, pratik düşünmek ve doğru konuşmak her zaman size pozitif puan kazandıracaktır. Müşteriniz sizden A isminde ki parfümü istediğinde en hızlı şekilde temin etmeli ve teslim etmelisiniz. Siparişinizi geçtikten sonra durumunu, ne zaman ulaşacağını ve ne zaman teslim edeceğinizi sıkı bir şekilde takip etmeli asla kontrolü elde bırakmamalısınız. Bu süreç içerisinde kişiye mesaj, mail yoluyla veya telefon ile arayarak ulaşıp siparişleriniz şu an da şu konumda vs şeklinde bilgi verebilirsiniz. Bu davranışınız size +puan olup, kişiye düşünceli bir temsilci olduğunuzu empoze edecektir.

Aynı zamanda sürekli sizden alışveriş yapan müşterilerinize arada sırada sizi kurtaracak derecede küçük hediyeler verirseniz yine olumlu puan olarak dönecek ve belki de o kişinin referansıyla portföyünüz genişleyecektir.

Avon Temsilci Girişi Nasıl Yapılır?
Temsilci numaranız ile şifrenizi aldıysanız artık sisteme girememek için bir sebep kalmamış demektir. Web dünyasında da teknoloji her geçen gün gelişmekte ve bu doğrultuda web sitelerinde de değişiklikler söz konusu olmaktadır. Bu anlattığımız yöntemler belki bir süre sonra değişiklik gösterse de uçuk farklar olmayacaktır. Temsilci girişi nasıl bugün temsilci no ve şifre ile yapılıyorsa yarın da bu şekilde olacaktır. Belki sırf biraz güvenlik olması açısından en fazla SMS doğrulama sistemi getirebilir düşüncesindeyim.

Öncelikle temsilci girişi yapmak için http://www.avon.com.tr sitesine giriş yapmalısınız. Sonrasında ise sağ üstte bulunan TEMSİLCİ GİRİŞİ sekmesine tıklamalısınız. Yalnız burada karıştırıp yanında ki müşteri girişi bölmesine tıklamayınız. Siz eğer temsilciyseniz TEMSİLCİ GİRİŞİ kısmından giriş sağlamalısınız. Girdiğinizi varsayalım karşınıza giriş sayfası gelecektir. Bu bölümlere temsilci numaranız ile şifrenizi girdiğinizde sisteme giriş yapmış olursunuz. Karşınıza gelen sekmeler artık size ait özel sayfadır. Temsilci sitesi, online mağaza, işini yönet kısımlarından dilediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bu menüde yer alan sekmeler şu şekildedir.
SİPARİŞ
– Sipariş Girişi
– Sipariş Takibi
– Kampanya Takvimi
– Müşteri Ekle
– Online Mağaza

TEMSİLCİYE ÖZEL
– Cari Hesap Özeti
– Ödeme Sayfası
– Bilgilerim
– Avon Ailemiz
– Tavsiye Et, Kazan
– AvonPara Sayfası
– Satış Lideri Başvuru Formu

HABERLER
– Avon’dan Haberler
– Mesajlarım

ONLINE AKADEMİ
– Online Akademi

AVON FIRSATLARI
– Katalog ve Broşürler
– Avon TV

KULLANICI İŞLEMLERİ
– Bilgilerim
– Şifre Değiştir
– Site Haritası
– Gizlilik & Güvenlik
– Site Yönetmeliği
– Avon’a Sor
– Güvenli Çıkış

Menülerin her biri farklı sayfalarda detaylıca anlatılacaktır.

Updated: 15 Kasım 2017 — 15:37

1 Comment

Add a Comment
  1. Şifremi unuttum tekrar almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avon Temsilci Başvurusu - Temsilci Ol, Kazanmaya Başla! © 2017