BU WEB SITESI SATILIKTIR. İLETİŞİM SAYFASINDAN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Avon Siparişi Ne Zaman Gelir?

Bildiğiniz gibi Avon dünyanın en büyük kozmetik firmalarından biridir. Bir çok insan avon ürünlerini tercih etmektedir. Gerek temsilcilerden gerek site üzerinden alış veriş yapan insanlar sipariş verildiğinde ne zaman geleceği hakkında bilgi sahibi olmayabiliyor. Bu yazımızda avona sipariş verildiğinde ne zaman geleceğine dair bilgi verelim istedik.

Siparişinizi girdiğinizde ilk olarak ürünleriniz fatura edilecektir. Bu fatura edilmesini takip eden 2 iş günü sonrasında ise ürünleriniz size ulaşacaktır. Tabi ki bu genellikle yapılan teslimat süresidir. Herhangi bir yoğunluk vs. olduğu taktirde 2 iş gününü nadiren de olsa aşabilir. Ancak çoğunlukla 2 gündür. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken bir ayrıntı var “2 iş günü” sonra ulaşır. Yani cumartesi ve pazar sayılmayacaktır. Yani siz siparişinizi cuma günü geçtiyseniz araya cumartesi-pazar gireceğinden teslimat büyük olasılıkla salı-çarşamba günlerinde teslim edilebilir.

2 Günde Ulaşması İçin 15:30’a Kadar Sipariş Oluşturulmalıdır
Kargolanma ve teslimat daha hızlı olsun istiyorsanız siparişinizi hafta içi 15:30’a kadar oluşturmalısınız. 15:30’a kadar oluşturulan siparişlerin tümü o gün kargoya verileceği için büyük ölçüde avantaj yakalamış olursunuz. Fakat 15:30’dan sonra yaparsanız biraz daha gecikmesi söz konusu olabilmektedir.

Hafta Sonu Verilen Siparişler Haftanın İlk Günü Hazırlanacaktır
Eğer hafta sonu günlerinde sipariş verirseniz bu günler avon için tatil günüdür. Yani oluşturduğunuz siparişler haftanın ilk günü olan pazartesi hazırlanarak kargoya sunulacaktır. Bu teslimatınız da size büyük olasılıkla salı-çarşamba günleri teslim edilecektir.
http://www.temsilciolmak.net/avon-siparisi-verildiginde-ne-zaman-gelir/

Updated: 19 Aralık 2017 — 12:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avon Temsilci Başvurusu - Temsilci Ol, Kazanmaya Başla! © 2017